Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

atrakcje firmy historia jedzenie sport baza noclegowa miasto imprezy cykliczne uzdrowisko

Sopot posiada dobre campingi zlokalizowane wzdłuż plaży, są zarówno domki do wynajęcia jak i miejsce na namiot. Toalety, umywalnie i prysznice z ciepłą wodą w cenie, bez dodatkowych opłat. Mała gastronomia oraz kiosk spożywczy. Możliwość bezpłatnego korzystania z energii elektrycznej w świetlicy i umywalniach. Na terenie znajduje się urządzenie zabawowe dla dzieci. W pobliżu znajduje się kąpielisko, centrum windserfingu, stadnina koni. Bezpośrednie połączenie tramwajem z gdańskim "starym miastem". Obiekt przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

Kemping nr 19 w Sopocie. Istnieje możliwość przyjęcia grup zorganizowanych np. wycieczek szkolnych - pobyt w domkach kempingowych, ceny do negocjacji. Na terenie kempingu jest klub bilardowy, w nim mały sklepik spożywczy. Jest również bar, świetlica z telewizorem, boisko do siatkówki i kosza, plac zabaw dla dzieci. Położenie: 300m od morza, 200m od kolejki podmiejskiej, 50m od Aqua Parku. Do centrum Sopotu spacerkiem 20 minut drogi. Oplata klimatyczna 3.40,- od osoby za każdy dzien.

 

Informacje o campingu Sopot34:
Sopot34
ul. Bitwy pod Płowcami 55
81-731 Sopot
tel: +48 882 379 198


info@sopot34.pl
www.sopot34.pl


Otwarte od 30.04 do 1.10. Ośrodek wypoczynkowo-żeglarski Sopot34 oferuje miejsca pod namioty, przyczepy i kampery oraz nowiutkie domki letniskowe do wynajęcia.


Camping położony w bezpośrednim sąsiedztwie plaży zapewnia gościom dostęp do sanitariatów, energii elektrycznej, a także zaplecza gastronomicznego. Znajduje się tutaj wiele atrakcji: szkółka windsurfingowa, przedszkole żeglarskie, wypożyczalnia sprzętu wodnego, plac zabaw, siłownia pelnerowa i nie tylko. Ośrodek oddalony jest od centrum uzdrowiska zaledwie o 500 metrów

strona domowa