atrakcje firmy historia jedzenie sport baza noclegowa miasto imprezy cykliczne uzdrowisko

Popularność Apartamentów Hotelowych w Sopocie z roku na rok wzrasta i zaskarbia sobie przychylność najbardziej wymagających gości. Osoby ceniące nie tylko komfort, ale przede wszystkim niezależność i dyskrecję coraz częściej decydują się na nocowanie nad morzem w takiej formie.
Apartamenty o wysokim standardzie oferują w pełni wyposażoną kuchnię, luksusowo urządzony salon, sypialnię wraz z najwyższej jakości pościelą hotelową. Każde z mieszkań zapewnia swoim gościom bezpłatny dostęp do Internetu. Turyści podróżujący samochodem mają możliwość rezerwacji noclegu w apartamencie, do którego przynależy miejsce parkingowe w cenie, co pozbawia odwiedzających narastającego kłopotu w nadmorskim kurorcie związanego z szukaniem wolnego
i dodatkowo płatnego parkingu.

Ekskluzywne apartamenty IMPERIAL www.imperial-apartments.com, oferują standard oraz atrakcyjne ceny, które pozwalają nam konkurować z najwyższej klasy hotelami o standardach międzynarodowych. Profesjonalna obsługa IA dba o wygodę gości w trakcie pobytu, służy pomocą oraz informacjami na temat Sopotu i Gdańska, miejscowych atrakcji oraz aktualnych wydarzeń popkulturowych. Imperial Apartments™ to idealny wybór na urlop nad morzem, rodzinne wakacje, wyjazd z przyjaciółmi, weekend zakochanych, czy krótką wizytę w celach biznesowych.

Zobacz apartamenty:
http://www.imperial-apartments.com/pl/sopot/apartments

 

Nasza oferta obejmuje:

  • Apartamenty dla 2 osób: od 199 PLN/doba
  • Apartamenty dla 4 osób: od 249 PLN/doba
  • Apartamenty dla 6 osób: od 399 PLN/doba

REZERWUJ on-line:
www.imperial-apartments.com

 

Wszyscy nasi goście otrzymują karty rabatowe, które upoważniają do zniżek na usługi wybranych restauracji, klubów i lokali przy Monte Cassino.

Atrakcyjne ceny i rabaty już od 7 noclegów
 promocje LAST MINUTE! Sprawdź:
http://www.imperial-apartments.com/pl/sopot/last-minute

 Przemysław Golus
IMPERIAL APARTMENTS  - p.golus@imperial-apartments.com - + 48 535 585 055

strona domowa